Magazina

Elita ekspozon të pasmet e zjarrta në veshjen transparente
Elita Rudi po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për pushimet e saj super luksoze.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një video nga pishina me pamjen shumë të bukur dhe ushqimi që iu.

Ajo duket e shkëlqyeshme me atë paraqitje, si kur një princeshë nëpër filma.

Elita po vazhdon të na lë pa fjale më çdo postim që po bënë, dhe s’ka si të mos jetë në qendër të vëmendjes./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button