Lajme

Emocionon Agim Bahtiri: Ushqen nënën me duart e tij dhe ia dedikon këto fjalë!

Jemi në muajin e shenjtë të Ramazanit, ku besimtarët myslimanë tashmë kanë mbarur gjysmën e këtij obligimi.

Gjithashtu sot është Dita e Nënës, që po festohet në mbarë botën, datë kjo që i dedikohet nënave të botës në shenjë respekti për sakrificën e tyre, transmeton Indeksonline.

Edhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, përmes disa imazheve emocionuese, ndanë disa fjalë mjatë të ëmbla për nënëne tij.

” Iftar me më të shtrenjtën time, nënën, e cila na rriti me shumë sakrificë e përkushtim.

Nuk ka ndjenjë më të bukur, se përqafimi i ngrohtë i nënës, personit më të shenjtë për mua”, shkruan Bahtiri./Indeksonline

96587411 1203234896687687 5482686586984333312 N
96587411 1203234896687687 5482686586984333312 N
97866733 1203234930021017 5904732428794068992 N
97866733 1203234930021017 5904732428794068992 N
96648878 1203234843354359 7545483689044475904 N
96648878 1203234843354359 7545483689044475904 N

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button