Magazina

Enca vazhdon të ngacmoj imagjinatën e ndjekësve
Enca përflitet mjaftë shumë në media sidomos kur poston fotografi provokative.

Ajo komentohet shumë dhe kritikohet në masë të madhe për pozat dhe postimet e shumta, por asaj nuk është se i bënë shumë përshtypje.

Si një femër super seksi, nuk i bëhet vonë për fjalët e të tjerëve, por bënë atë çfarë i do qefi asaj.

Enca ndryshe është mjaftë e ndjekur në Instagram ku numëron mjaftë shumë ndjekës jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjërë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button