Lajme

Engjëllusha publikon foton më të mirë me nipin

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu është një emër tejet i njohur në mediat rozë.

Me veprime të njëpasnjëshme që bën ajo gjithmonë qëndron në top formë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç profesionit ajo kohën më të madhe e kalon edhe me familjarët e saj, duke ndarë imazhe të ndryshme.

Këtë herë, në prani të nipit të saj Engji shihet e lumtur dhe pozon me imazhin më të mirë, duke shkruar zemra jem Bini.

Burimi

Back to top button