Magazina

Era Istrefi e ekspozon gjoksin në reçipeta rrjetë

Këngëtarja, Era Istrefi ka marrë vëmendje me pozat e saj.

Ajo ka zgjedhur një veshje elegante teksa ka ekspozuar nga gjoksi.

Era, shihet me pantolla të shkurt ngjyrë të gjelbër, reçipeta rrjetë me ngjyrë të zezë dhe një setër.

Artistja, flokët e shkurta i rrinin shumë bukur dukjen e kompletoi me makijazh të errët.

Këngëtares, nuk i munguan komentet e shumta nga fansat dhe pëlqimet.

View this post on Instagram

🦋 🖤🦋🖤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Back to top button