Magazina

Era Istrefi vjen me fotografi të “nxehtë” pas kthimit në Instagram
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, mori gjithë vëmendjen me pozën e fundit.

Ajo ka postuar një fotografi në orët e vona ku ka vënë në pah linjat trupore për të cilat komentohet shpesh, shkruan GazetaBlic.

Kjo fotografi u bë virale në rrjetet sociale dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, Era ka filluar që të përgaditet për një projekt të ri muzikor./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button