Lajme

Fansi i propzon në mes të koncertit, Xhensila ia tregon unazën dhe i thotë se është e martuar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të jetë e angazhuar me mbrëmje e koncerte nëpër vende të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Në një të fundit, asaj i ka ndodhur një ngjarje jo edhe aq e zakonshme e cila u bë virale në rrjete sociale.

Në bazë të një videoje të hedhur, shihet një fans që i ka propozuar yllit në mes të koncertit.

@insajderitv

Xhensilës i propozojnë për martesë, në këtë mënyrë i përgjigjet ajo #xhensilamyrtezaj #insajderitv @xhensilamyrtezaj0

♬ original sound – Insajderi

+ posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button