KosovëLajme

Ferizaj, hajnat tentojnë të plaçkitin shtëpinë, shkrepen Armët mes tyre dhe banorëve

brëmja e së mërkures nuk doli të jetë më e mira për disa hajna në një fshat të Ferizajit.

Në fshatin Greme disa hajna tentuan të plaçkitin një shtëpi, por e gjitha u shkoj huq, madje u rrezikua edhe jeta e tyre. Kjo pasiqë banorët e kësaj lagje me të marr vesh për tentim plaçkitjen vendosën të konfrontohen me hajnat.

I gjith ky aksion u përball me të shtëna armësh dhe me hajnat që shihen duke ikur me vrap. /IndeksOnline

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button