Lajme

Ferrari 280 mijë euro copëtohet pas përplasjes me një autobus, shpëton mrekullisht reperi i njohur

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrar”-in 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u përplas me një autobus në Londër.

Ngjarja ndodhi të dielën dhe makina sportive italiane thuajse u shkatërrua tërësisht.

Reperi i famshëm bëri një postim në “Instagram” ku tregonte se kishte qenë në vendin e ngjarjes kur kishte ndodhur përplasja, por nuk thoshte nëse makina ishte e tij apo ishte dikush tjetër që po drejtonte automjetin luksoz.

Skynews Ferrari Collision Dickiesticker 4998056 1024x576
Skynews Ferrari Collision Dickiesticker 4998056 1024×576
28771738 8352723 The Rapper Posted Footage Of The Crash On His Instagram Story Wi M 30 1590344261356
28771738 8352723 The Rapper Posted Footage Of The Crash On His Instagram Story Wi M 30 1590344261356
Swarmz
Swarmz
Swarmz 4
Swarmz 4

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrar”-in 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u përplas me një autobus në Londër.

Ngjarja ndodhi të dielën dhe makina sportive italiane thuajse u shkatërrua tërësisht.

Reperi i famshëm bëri një postim në “Instagram” ku tregonte se kishte qenë në vendin e ngjarjes kur kishte ndodhur përplasja, por nuk thoshte nëse makina ishte e tij apo ishte dikush tjetër që po drejtonte automjetin luksoz.

Back to top button