Magazina

Festa hap këmbët, pozon provokative në shtrat

Moderatorja dhe influencuesja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka vazhduar me foto provokative në Instagram

Sot ajo ka zgjedhur që të tregoj pak më shumë nga dhoma e saj e gjumit.

E në këtë foto, Festa gjera hap këmbët e veshur në xhinse, tregon gjoksin e saj, si njërin prej aseteve më seksi.

Bukuroshja e ekranit dhe emisionit Express Rozë, emision që transmetohet në T7 çdo te premte në ora 18:00 duke se nuk dëshiron të ndalet me foto të tilla seksi, derisa ka marrë më shumë se 13303 like në foton e saj. /GazetaExpress/

Back to top button