Magazina

Fjolla Morina ka një pyetje për gratë: Ka i keni burrat sonte loqka?

Fjolla Morina është këngëtarja më provokuese shqiptare.

Ajo shumë shpesh provokon jo vetëm me pozat e saj po edhe mbishkrimet që ajo bën.

Së fundi ajo përsëri ka një pyetje për gratë.

Në disa imazhe që ajo ka postuar ka shkruar; ‘Ka i keni burrat sonte loqka?’

Këngëtarja shumë shpesh bë provokime të llojit të tillë.

Ndërsa së fundi ajo ka hapur një biznes të sajin personal me fustana solemn.

Fjolla Morina provokon me sytjena në foton e fundit

Fjolla Morina është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo vjen gjithmonë provokative dhe kjo e bën atë te jetë në qendër të vëmendjes në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Fjolla ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku në pah ka vënë gjoksin dhe sigurisht, këngëtarja po duket mjaft provokative por edhe e kuruar deri në detajin e fundit.

Shiko foton:

Fjolla Morina ‘tranoi’ fansat duke shfaqur gjoksin në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje pr.ovokuese.

Së fundmi, Fjolla ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video nga dyqani i saj, ku shihet teksa provon fustane të ndryshme.

Ndër të tjerash, ajo mund të shihet e veshur me një fustan shumë të hapur te pjesa e gjoksit, që thekson në masë të madhe dekoltenë e saj.

Duke pozuar para kamerës, Morina është dukur tejet atraktive dhe provokuese në këto fotografi.

Më pas, këngëtarja e hitit “Fb” është shfaqur duke pozuar edhe me një fustan rrjete, nga i cili po prapë në fokus ishin linjat e saj të trupit dhe gjoksi.

Fjolla Morina duket mahnitëse në paraqitjen e radhës

Fjolla Morina po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga angazhimet dhe përditshmëria e saj.

Këngëtarja e njohur edhe së fundmi ka sjell disa imazhe për fansat në Instagram, ku u shfaq në formë dhe në disponim të mirë.

Bukuroshja bionde u pa e veshur në të zeza, aksesor në duar dhe grim të theksuar, ndërsa flokët e gjata i la të lira mbi supe “Veç po shikojë seri sonte”, ka shkruar Fjolla sipër fotografive që postoi mbrëmjen e së premtes.

Të shumta ishin komentet që ajo pranoi nga fansat e saj, të cilët e komplimentuan për dukjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button