Lajme

Fjolla Morina tregon “zogun”, mbrohet me dorë

Këngëtarja Fjolla Morina ka bërë një shfaqje sa elegante edhe provokuese tek sa ishte e ftuar në një emision televiziv.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi me krahë të gjatë dhe të çarë në njërën këmbë çka e ka detyruar atë.

Këngëtarja Fjolla Morina ka bërë një shfaqje sa elegante edhe provokuese tek sa ishte e ftuar në një emision televiziv.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi me krahë të gjatë dhe të çarë në njërën këmbë çka e ka detyruar atë të mbajë dorën pranë “zogut” për të mos u ekspozuar.

Burimi

Back to top button