Magazina

Fjolla ulet e tregon të pasmet e mëdha

Fjolla Morina po vazhdon me pozat atraktive.

Ajo është shfaqur e veshur me komplete super të ngushta duke vënë në pah asetet e bujshme.

Ajo erdhi me një pozë ku shihet e ulur derisa vë në pah të pasmet e mëdha.

Fjolla secilën herë po përcjellet më shumë në rrjetet sociale duke u pëlqyer për fotot e saj të nxehta./InfoKosova/

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje pr.ovokuese.

Së fundmi, Fjolla ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video nga dyqani i saj, ku shihet teksa provon fustane të ndryshme.

Ndër të tjerash, ajo mund të shihet e veshur me një fustan shumë të hapur te pjesa e gjoksit, që thekson në masë të madhe dekoltenë e saj.

Duke pozuar para kamerës, Morina është dukur tejet atraktive dhe provokuese në këto fotografi.

Më pas, këngëtarja e hitit “Fb” është shfaqur duke pozuar edhe me një fustan rrjete, nga i cili po prapë në fokus ishin linjat e saj të trupit dhe gjoksi./Kosovarja/

Fjolla Morina është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo vjen gjithmonë provokative dhe kjo e bën atë te jetë në qendër të vëmendjes në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Fjolla ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku në pah ka vënë gjoksin dhe sigurisht, këngëtarja po duket mjaft provokative por edhe e kuruar deri në detajin e fundit. /Kosovarja/

Shiko foton:

Fjolla Morina po shkëlqen me secilën paraqitje.

Ajo së fundmi po vë në pah format e bujshme trupore me fustane mjaft të hapura.

Në foton e fundit ajo ka vënë në pah këmbët superseksi.

Me fustan të zi të shkurtër ajo duket mjaft provokative./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button