Magazina

Fjoralba duket kaq e ‘zjarrt’ me fustan super të shkurtër
Fjoralba Ponari është biondja bukuroshe që po merrë mjaft vëmendje nga publiku.

Me bukurinë e saj dhe stilin që ka ajo gjithmonë komentohet në mediat rozë, shkruan InfoKosova.

Në foton e fundit ajo postoi veshur me fustan super të shkurtër.

Duke vënë në pah super linjat trupore ajo po duket e zjarrt./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button