Magazina

Flaka Krelani nuk ndalet! Pozon vetëm në sytjena

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, duke publikuar çdo ditë fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Krelani ka publikuar një fotografi për fansat e saj në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive me një veshje të hapur te pjesa e gjoksit.

Për pamjen e saj, Flaka u komentua në masë të madhe nga fansat.

Këngëtarja nga Gjakova ka shkuar në ShBA për të ndjekur ëndrrën amerikane, ndërsa ende nuk ka bërë asgjë të ditur nëse mendon të sjellë një projekt të ri muzikor./blic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button