Magazina

FOTO që mori gati 1 milionë ‘like’/ Ja si u shfaq bukuroshja

Demi Rose është një nga bukuroshet e Instagramit më e pëlqyer nga brezi i ri.

Ajo numëron me me miliona ndjekës nga e gjithë bota dhe shkak për këtë janë fotot superseksi që bukuroshja publikon në llogarinë e saj në internet.

Bukuroshja 23 vjeçare nuk le për asnjë çast pa shfaqur linjat e saja duke nisur që nga top.less dhe pa rroba.

Madje në foton e fundit bukuroshja mori gati 1 milionë like e mijëra komente.

Aty shihet thuajse pa rroba, në një shpellë shumë të bukur në Tulum të Meksikës.

Fansat reaguan menjëherë.

“Kush është fotografi? Jam xheloz“, shkruante njëri prej tyre.

Demi njihet për foto provokative, të cilat i kanë sjellë një vëmendje të madhe në rrjetet sociale, që përkthehet, edhe në përfitime financiare.

Demi Rose ka habitur me foto të reja në rrjete sociale.

Modelja e njohur është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të ‘nguc’ fansat.

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Ajo u fotografua e zveshur tërësisht në pjesën lartë të trupit tek sa e mbuloi atë pjesërisht me një xhaketë.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza dhe po e shijon qëndrimin e saj mjaft shumë, kët gjë që e dëshmon me dukje në Instagram./Lajmi

Bukuroshja angleze ka postuar foto në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit, prej ku edhe i mban fansat e informuar për imazhe apo video të reja.

Së fundmi modelja ka postuar foto të ndryshme provokuese në Instagram ku u shfaq në një veshje të brendshme rozë mjaft të hapur tek pjesa e gjoksit./Lajmi

Ajo është për të kënaqur fansat e saj me fotografi të z’veshura në mediat e saj sociale.

Dhe, Demi Rose të martën tregoi pasuritë e saj të shumta dhe pjesën e poshtme në fotot e postuara në Instagramin e saj.

Modelja, 26 vjeçe, në një veshje të bardhë nga PrettyLittleThing, shijonte një shëtitje në Laguna Beach, California.

Demi ishte në formë të shkëlqyeshme ndërsa modelonte me rrobat e banjës, duke nx.jerrë në fokus te pasmet e saj.

Ajo u fotografua me një çantë të kuqe, ndërsa ajo fshehu flokëte saj brune në një kapje të lirshme.

Demi Rose nuk ndalon së surprizuari.

Modelja publikon shpesh herë foto ku shihet në rroba plazhi, mirëpo pozon edhe fare pa to.

Kohët e fundit e kemi parë duke publikuar foto ku tregon vijat.

“Dëshira ime është të qëndroj gjithmonë kështu.

Të jetosh i qetë në një cep të lumturisë”, ka shkruar ajo në këtë foto./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button