Magazina

Françeska Jaçe zbulon momentin më të frikshëm të jetës

Modelja e njohur ka treguar cilli ka qenë momenti më i frikshëm i saj.

Modelja e njohur më 16 nëntor kishte pësuar një aksident afër rreth-rrotullimi i Nartës në Vlorë, me makinë të tipit “BMW” të cilën po e drejtonte modelja, Françeska.

Makina kishte humbur drejtimin për arsye ende të paqarta ka humbur drejtimin dhe ka dalë jashtë rrugës dhe është përmbysur.

E ftuar në Prive, modelja iu përgjigj intervistës të shkurtër “60 sekonda”.

Kur u pyet për momentin më të frikshëm që kishte kaluar, ajo theksoi po këtë ngjarje që kishte ndodhur para disa muajsh./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button