Lajme

Frika nga koronavirusi, shikoni si izolohet Meda për të dalë

Këngëtari i mirënjohur Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Meda ka postuar një foto ku tregon sip o izolohet për të dalë pas përhapjes së koronavirusit.

Burimi

Back to top button