Lajme

Fustani i ngushtë ia thekson linjat perfekte Oriolës

Oriola Marashi duket tejet s.eksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar.

Duke qenë e suksesshme dhe s.eksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory.

E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim./kosovarja

Back to top button