Lajme

Fustani transparent ia zbulon krejt trupin modeles së njohur

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me këtë paraqitje.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet provokative.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan transparent, në të cilin vuri në plan të parë të pasmet dhe dukej shumë provokative.

Fustanin me ngjyrë gri, Demi e kishte veshur pa reçipeta duke treguar shpinën, ndërsa në pjesën e poshtme me vështirësi vërehet se ka të brendshme veshur.

Me të tilla fotografi, Demi Rose ‘shpërblen’ miliona ndjekësit e saj vazhdimisht, ndërsa nuk janë të pakta kritikat për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button