Lajme

Ganimete Musliu e quan Arben Vitinë “maneken” e Kurtin “psikopat”

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës Ganimete Musliu, ka adresuar fjalë të rë nda te ish-ministri i Shëndetësisë Arben Vitia, shkruan Gazeta Metro.
“Maneken me mindil, qe s’ke dije e ke deshmu por qe s’ke asnje fije morali njerzor kete e deshmove dje dhe duhet te japesh llogari. Ju thirreni ne POPULL por POPULLIN e konsideroni vetem si turme per t’iu ardhur mbrapa”, ka shkruar Musliu në Facebook ja postimi saj.

Back to top button