Lajme

Genta e sjell të dashurin turk në Kosovë, befasojnë të gjithë çfarë po bëjnë

Genta e sjell të dashurin turk në Kosovë, befasojnë të gjithë çfarë po bëjnë

Genta dhe i dashuri kalërojnë në Gjilan. Përveç që ia mësoi disa fjalë në shqip, Genta të dashurit turk po ia mëson tani edhe vendet e Kosovës, kryesisht në vendlindjen e saj.

Së fundmi herë, çifti kanë pozuar nga qyteti i bukur i Gjilanit ku janë parë duke kalëruar tek një atraksion turistik, e që nuk ikën pa marrë vëmendje, shkruan Kosovarja.

Dyshja janë duke kaluar mjaft mirë me njëri-tjetrin, pavarësisht se i takojnë vendeve të ndryshme ata kanë gjetur gjuhën e përbashkët.

Ndryshe, çifti simpatik në një intervistë të mëhershme kanë treguar edhe për planet e martesës dhe atë të bërit prind. Se kur do të ndodh dasma e madhe na mbetet të presim.

Source link

Back to top button