Magazina

Gjiko e xhiroi duke e përgatitur, Elita tregon a iu bë ajvari
Gjiko dhe Elita janë një nga ciftet me më pak komplekse të estrades.

Ata sjellin shumë shpesh momente qesharake të njëri tjetrit, shkruan InfoKosova.

Gjiko para pak ditë postoi një video ku Elita ishte duke përgatitur ajvar.

Ndërsa pasi mori shumë komente Elita tregoi se a iu bë ajvari.

Shiko videot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button