Magazina

Gold AG Do T’iu Bëj Me Lot Me Dedikimin Kushtuar Babait: Vetëm Zoti E Di Sa Më Ka Marrë Malli

Gold AG do t’iu bëj me lot me dedikimin kushtuar babait: Vetëm Zoti e di sa më ka marrë malli. Gold AG me dedikim prekës për të atin: Vetëm Zoti e di sa më ka marrë malli. Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv dhe i hapur me fansat e publikun në rrjete sociale.

Ai ndan imazhe e video të ndryshme teksa nuk mungon me postime edhe nga përditshëmria, siç ka ndodhur me këtë të fundit. I njëjti duket se po qëndron në vendlindjen e tij Preshevë dhe tregon se ka vizituar varrin e të atit që ndërroi jetë shumë vite më parë.

Në postimin e ndarë në rrjete sociale, Arian Agushi (emri i vërtetë) thotë se ndjen mall të madh për të. “I madhi Zot e di sa më ka marrë malli”, ka shkruar ai.

Në fillim të këtij viti, reperi theksoi se vizitoi varrin e të atit pas tri vitesh pasi që një kohë nuk i lejohej të shkonte në Preshevë. Ai tashmë është bërë edhe baba i një djali të quajtur, Gueril.

Back to top button