Lajme

Goldi zbulon bashkëpunimin me këngëtaren e njohur shqiptare

Goldi po vjen me bashkëpunim.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG, po vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie ka treguar se kënga është në bashkëpunim me këngëtaren e njohur dhe të suksesshme shqiptare, Albina Kelmendi.

Projekti i tyre i përbashkët do të publikohet më 11 qershor në orën 14:00.

Fansat e të dyve mezi po presin lansimin e këngës në Youtube.

Burimi

Back to top button