FunLajmeMagazina

Gruaja çudit gjithë botën, pi u rinën: Më bën shumë mirë ndaj jam kaq e bukur

Elaheh Nozari, një shkrimtare e medias amerikane Thrillist, ka bërë një veprim të papritur.

Ajo ka nisur të pijë ur inën e saj. Duke qenë se ka pasur lëkurë jo të mirë prej vitesh, mësoi se të pish u rinën të bën mirë.

Shkrimtarja tha se u rina ka nuk ka ndonjë erë të ke qe dhe lëkurën e ka të mirë tani.

Back to top button