Magazina

Gruaja e Albatrit Muçiqit provokon, pozon pa sytjena

Skena muzikore, tregu i dasmave, ahengjeve e koncerteve, ka falimentuar për shkak të pandemisë dhe masave të masave.

Por, në familjen e Nysret e Albatrit Muçiqit nuk ka krizë, pasi janë aktivizuar femrat e shtëpisë.

Gruaja dhe motrat e Albatritit nuk po ndalen së punuari edhe bë këtë periudhë pandemie e krize globale.

Ndërkohë, bashkëshortja bukuroshe e këngëtarit Albatrit Muçiqit, Egzona, thotë se po ndihet si princeshë në këtë fustan që zbulon shumë./kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button