Magazina

Habit Nora poston video të Robert Berishes në instagram

Ish çifti i cili beri shumë bujë me ndarjen në mediat rozë, janë Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

Edhe pse patën 13 vite lidhje e martesë, prap se prap ata vendosën t’i japin fund lidhjes së tyre, shkruan InfoKosova.

Nga martesa ata sollën në jetë vajzën Renee dhe aktualisht vazhdojnë t’i kenë marrëdhëniet e mira mes vete.

Ditën e sotme Renee ka përfunduar para fillorin ndërsa në këtë festë ishin që të dy prindërit.

Madje Nora nuk hezitoj ta publikoj në llogarinë e saj instagram ish burrin së bashku me vajzën./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button