fbpx
Lajme

Hashim Thaçi: Nëse aktakuza konfirmohet, unë menjëherë do të jap dorëheqje

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u është drejtuar qytetarëve të vendit dhe shqiptarëve gjithandej me një fjalim pas ngritjes së aktakuzës nga Prokuroria e Specializuar.

Ai ka thënë se do të japë dorëheqje nëse konfirmohet aktakuza.

Source link


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close