Lajme

I mo rën jetën në lule të moshës/ I kushtohet këngë rrëqethëse Klodian Rashës: Po të qan nëna, të pret te dera se mos i vjen

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i cili njihet si ‘Str esi’, ishte një nga personat e parë që ngriti zërin në lidhje me v ra sjen e të riut Klodian Rasha nga po lic ia.

Dhe në nder të Klodianit, Stresi në bashkëpunim me Getinjon i kanë kushtuar këngën, ‘S’jam dorzu’, me një tekst mjaft prekës. Disa javë më pare, reperi publikoi refrenin e kësaj kënge, duke i lënë të gjithë në pritje.

Ndërkohë, një natë më parë, kënga është publikuar dhe duket se ka korrur mjaft sukses, duke numëruar rreth 400 mijë klikime në vetëm pak orë. Teskti i këngës është mjaft i ndjerë. Më poshtë është një pjesë nga teksti i këngës në fjalë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button