Magazina

I shkruan Norës: ti shpëtove që u ndave nga Roberti

Dashurisë së tyre 14 vjeçare i dhanë fund.

Nora dhe Roberti dikur përbënin çiftin më të dashur në showbiz, por tani jo më.

Ndarja e tyre erdhi si një goditje për gjithë fansat që patën dëshirë ti shohin bashkë, saqë pati prej tyre që shprehin mërzinë në komente në profilet e këngëtarëve.

Për dikë tjetër nuk ishte edhe e habitshme, pasi që ngjarjet e viteve të fundit, pastaj disa deklarata në intervistat e protagonistëve me një far mënyre veç se e kishin paralajmëruar.

Përveç postimit të Robertit nga ana e Norës nuk patëm as edhe një fjalë më të vogël për këtë temë.

Me gjasë ia la të gjithën në dorë Robertit.

Së fundi, Nora u shfaq mjaft joshëse ku edhe mori vëmendje të madhe duke u komentuar për mënyrën se si ishte veshur e rregulluar.

E dikush prej tyre, ndarjen nga Roberti po e sheh si shpëtim të këngëtares.

“Ti shpetove qe u ndave nga roberti, kaq e bkr sa je ti shijo jeten”, i shkruan komentuesi.

E natyrisht që Nora nuk ka përgjigje në raste të tilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button