Lajme

I stresuar nga karantina, burri hedh gruan nga kati i shtatë (FOTO-VIDEO)

Një turist anglez është arrestuar nga policia pasi në kushte të rënduara psikologjike si pasojë e izolimit nga koronavirusi, ka hedhur gruan nga kati i shtatë.

Dave Mitchell 46 vjeç, u arrestua dje pasi gruaja e tij 56 vjeçe, ra nga kati i shtatë i apartamentit në Rayong, në Tajlandën lindore.

Mjekët mbërritën dhe i dhanë asaj ndihmën e parë, ndërkohë që gruaja deklaroi se burri i saj anglez e kishte hedhur atë nga ballkoni i katit të shtatë, pasi ishin grindur.

Gruaja ra mbi një çati dhe jo në tokë, gjë që i ka shpëtuar asaj jetën.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button