Lajme

I vodhi Instagramin, Fero i dërgon video: Ma kthe, do t’i nis lekët që m’i lype! Hakeri i poston foto ‘hot’ të Arbenitës

Feron e ka “gjetur belaja”. Prej disa ditësh atij i kanë hakuar Instagramin dhe kanë publikuar përmbajtje të pahijshme në të. Foto personale të Feros si dhe e kanë ofenduar duke i ndryshuar bion, nga ‘Unë jam baba’, në ‘Unë jam lopa’ dhe së fundi ‘Kali gomar dhe magar’.

Gjithashtu në story hakeri ka shkruajtur: Kush e don passowrdin e këtij Instagrami?

Fero këto ditë është munduar ta marrë mbrapsht akauntin e tij, por mesa duket nuk ka mundur, dhe hakeri i ka kërkuar para. Fero i ka dërguar një video atij, ku i thotë që t’ja kthejë Instagramin, pasi ai do t’ja japë lekët që ka kërkuar. Këtë video hakeri e ka postuar vetë në faqen e Feros.Burimi

Back to top button