Lajme

Iku në Greqi për një jetë më të mirë, ky është 40- vjeçari shqiptar që dha shpirt në mes të rrugës: La fëmijën jetim

Një 40-vjeçari me origjinë shqiptare që ka humbur jetën në një ak si de nt t ra gjik, në Greqi.

Siç raportojnë mediat greke a ksid en ti ka ndodhur në fshatin Skepasto dhe shqiptari humbi jetën pasi ra nga motori me të cilin ai po udhëtonte.

40-vjeçari shqiptar, baba i një fëmije u gjet i pajetë buzë rrugës mëngjesin e sotëm. Trupi i tij u dërgua në mo rg un e spitalit Kalavrita, ku më pas u njoftuan edhe familjarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button