Lajme

Isa Mustafa takohet edhe me Fatmir Limajn, dakordohen se duhet një qeveri e re

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është takuar edhe me kreun e Nismës, Fatmir Limajn.

Ata kanë rënë dakord se Kosovës i duhet një qeveri e re, njofton Klan Kosova.

Endrit Shala nga Nisma për klankosova.tv e ka konfirmuar takimin.

“Temë diskutimi ka qenë nevoja për krijimin e qeverisë së re dhe diskutime për koalicionin”

Burimi

Back to top button