Lajme

Ish e fejuara e Robin Krasniqit në pushime me aktorin e njohur

Ish e fejuara e Robin Krasniqit në pushime me aktorin e njohur

Modelja Heidi Lushtaku ka kujtuar pushimet e kaluara, e ku në mesin e shoqërisë së saj ishte dhe aktori Sylvester Stallone.

Modelja është bërë nostalgjike ditën e sotme ndërsa ka kujtuar pushimet e kaluara.“Vera është duke ardhur”, ka shkruar modelja.

Ndërsa, vetëm pak javë më parë, modelja tregoi se është ndarë nga i fejuari, Robin Krasniqi.

Mirëpo, ndonëse nuk dha arsyen e ndarjes, Heidi tregoi se ata vazhdojnë të jenë miq të mirë.

Burimi

Back to top button