Magazina

Ish konkurrenti i Për’puthen: Është turp të them se kam qenë i lidhur me të, më shiti për një pakt me Olsën

Ish konkurrenti i Për’puthen Bajo ka befasuar me deklaratën e tij të fundit, Bajo u përplas muaj më parë me Hysenin, ish të dashurin e Alvisë gjë që shkaktoi përjashtimin e tij.

Pas daljes nga Për’puthen ish konkurrenti është ndjekur me shumë kuriozitet në rrjetet sociale, jo rrallë ai hap edhe pyetësor në instagram duke i dhënë mundësinë ndjekësve për t’i bërë pyejte ashtu si edhe mbrëmë.

I pyetur se me cilën nga vajzat e Përputhen ka qenë i lidhur Bajo ka habitur me deklaratën e tij.

“Ështe e veretet qe kam qen nuk kam pse e mohoj, por fale zotit nuk jam me me te.

Ndonjeher zoti te ndan nga persona qe pasi njollosin nje here fytyren kane guximin a figuren per te dyten here, nuk dua te jap fakte ose gjera se sesht nai Kim Kardashian, madje tani qe e mendoj eshte trup te thuash kam qen i lidhur me at person, nuk m’meritonte madje mendoj qe ka qene pergjegjese mbi daljen time nga programi ndonje pakt me Olsen apo ku ta di une”, tha Bajo duke mos i zbuluar identitetin.

Ndryshe, Bajo kishte deklaruar se para se të futej në program kishte qenë i lidhur me njërën nga ish konkurrentet e Për’puthen 2, me të cilën shkak pjesëmarrja e tij në emision i ndanë rrugët./Lajmi/

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma poston një foto nga pushimet në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka zgjedhur detin këtë vërë, ku duket se ka notuar dhe është zhytur.

Për Dumën kjo mënyrë pushimesh konsiderohet si zgjim nga rutina, që njëkohësisht e mban larg mpakjes mendore.

STATUSI I PLOTË:

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten!

Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe.

Ana Kabashi josh fansat duke theksuar linjat trupore në veshje sportive

Ana Kabashi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë.

Këngëtarja përveq muzikës, ajo merr vëmendje dhe përfolet shumë për paraqitjen e saj që e bën në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston imazhe nga përditshmëria e saj, ndërkohë fokusi i saj kryesor është fiziku i tonifikuar.

Edhe së fundi ajo ka postuar imazhe në të cilat ka postuar imazhe ku duken format e saj më perfekt se kurrë.

Ajo pozoi në veshje të ngushta sportive, të cilat i kombinoi me një xhaketë të zezë, atlete të verdha dhe çorape të gjata, me flokët të gjata në formë valëzimi dhe grim të thjeshtë, këngëtarja e njohur dukej sa joshëse, aq edhe me stil.

Ndërkohë, të shumta ishin edhe komentet që pranoi nga ana e fansave të saj./Lajmi.net/

Kejvina Kthella njihet për fotot e videot e saj të nxehta.

Së fundmi po qarkullon një video e saj ku shihet duke dridhur të pasmet.

Me fustanin e ngushtë prej lëkure ajo duket më të vërtetë atraktive.

E vetëm Kejvina di të marrë vëmendje me video të tilla./InfoKosova/

Shiko videon:

Del video e Bora Zemanit 17-vjeçe kur prezantohej në Top Channel. Nuk do ta njihni!
Ed Manushi dhe Oriela Nebiaj ishin sonte të ftuar në “Goca dhe Gra”, për të folur për “Ëndërrtjerrësit”, emisionin më të ri që nis këtë të diel.

Dy moderatorët do të presin në shtëpi dhjetëra personazhe të ekranit, që punën e kanë nisur pikërisht në Top Channel, figura të njohura, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e së vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit.

Në “Goca dhe Gra”, Manushi kishte ardhur i përgatitur, ai zbuloi disa nga momentet kur moderatoret e emisionit, Dalina, Rita, Armina dhe Fatma kanë qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të Top Channel pata shumë vitesh.

Më pas, ai tregoi një video të Bora Zemanit, kur ka qenë velinë e emisionit “Fiks Fare”, që ndoshta pak e dinë, Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.

Shiko videon:

Beatrixa dhe Donaldi pas spektaklit të së martes kanë diskutuar shumë gjëra bashkë dhe kanë shkëmbyer puthje.

Një video është përmbledhur momentet më të bukura me familjarët dhe me Donaldin duke u puthur.

Kjo video është shpërndarë në profilin e Instagramit të Beatrixës e cila menaxhohet nga shoqja e saj.

Nga komentet që mori nuk mungoi as ai i vëllait, Albanit, i cili i bëri komentin epik.

“Shpirt i paster”, shkroi ai në gjuhën angleze, duke treguar sërish që është përkrahje e madhe për motrën, e cila është në garë për të fituar çmimin e madh në ‘BBV’.

Kujtojmë se ajo është e nominuar për të premten bashkë me Donaldin dhe Einxhelin, dhe njëri nga të tre do të eleminohet./Lajmi/

Çifti Donald dhe Beatrix shpesh herë jane treguar mjaft të afërt në prekje në vende intime tek njëri tjetri.

Dyshja si dhe banorët e tjerë si duket harrojnë nganjëherë se janë në ndjekje 24 orë në jave nga pubiku, dhe shpesh herë bëjnë veprime të pahijshme.

Së fundmi, në rrjete sociale është bërë virale një moment kur aktori Veshaj ia ngritë bluzën artistes nga llapashtica dhe e prek në gjoks.

Kujtojmë se Beatrix dhe Donaldi, së bashku me Einxhel dhe së fundi, Monikën, janë katër banorët e nominuar, e që njëri prej tyre do të largohet nga Big Brother VIP ditën e nesërme (e premte).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button