Lajme

Ish-mjeku i UÇK-së: Shkoni dhe kryeni detyrën tuaj dhe mos kukatni

Ish-mjeku i UÇK-së, Liri Loshi, përmes një postimi në facebok ka re aguar në lidhje me ak takuzën që i është ngritur presidentit të vendit, Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.
Loshi thotë që të dy duhet të u përgjigjen aku zave, duhet të tregojnë krejt atë se çfarë dinë dhe në këtë mënyrë nuk ka nevojë të i mbështet askushë “Bota sot”.
Tregoni krejt çka dini ja edhe postimi tij ne vazhdim.

Source link

Back to top button