Lajme

Ja momenti i aksidentit në Gjilan ku vdiq motoçiklisti

Portali ka siguruar videon nga momenti i aksidentit fatal që ka ndodhur mesditën e sotme në Gjilan.

Një veturë dhe një motoçikletë janë aksidentuar në orën 12:07 minuta, ku ngasësi i motoçikletës, D.Huruglica ka mbetur i vdekur pasi është përplasur në veturë.

Zëdhënësi i Policisë Rajonale në Gjilan, Ismet Hashani ka thënë për IndeksOnline se i ngasësi i motoçikletës ishte dërguar në emergjencë më lëndime, mirëpo më pas mjekët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Policia e trafiku ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke e hetuar rastin e aksidentit./IndeksOnline/

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button