Lajme

Ja se si duket Dafina Zeqiri pa make up

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo është shumë e komentuar në media.

Dafina është edhe shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, Dafina ka shkuar për t’i bërë një trajtim fytyrës dhe ka publikuar disa foto ku shihet pa pikë grimi.

Fansat e kanë komplimentuar shumë për pamjen e saj natyrale.

Back to top button