Magazina

Ja si po duket Era Istrefi për Halloween!

Ashtu sikurse çdo vit, personazhet publikë shqiptare shfaqin kreativitetin dhe vishen në mënyra të ndryshme për Halloween.

Era Istrefi ka zgjedhur të vishet si një ndër modelet më të famshme në botë.

Me kostum pink, dhe aksesor të kompletuar, veshja e saj ka arritur shifrën e 42.850 eurove.

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button