Lajme

Ja si po e kalon Ronaldo qëndrimin në shtëpi

Cristiano Ronaldo po relaksohet bashkë me fëmijët dhe partneren në shtëpi.

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez po ua kushtojnë tërësisht kohën fëmijëve.

Ishte Georgina ajo e cila së fundi publikoi një imazh, ku bashkë me Ronaldon e fëmijët po përgatisnin ushqim.

E gjithë familja dukeshin shumë të lumtur, të bashkuar në shtëpi duke u angazhuar me aktivitete që ua bëjnë ditën më të lehtë gjatë izolimit.

Për ndryshe, Ronaldo edhe në shtëpi po merret me aktivitete fizike, ai kohë pas kohe publikon pamje teksa ushtrohet në ambiente të shtëpisë bashkë me Georginën.

Burimi

Back to top button