Magazina

Jasmina “e zjarrtë” në krevat i thotë Andit: Do ta provosh

Në puntatën e sotme të “Për’puthen” ndodhi takimi i shumëpritur mes Jasminit dhe Andit.

Duke qenë të dy tipa ngacmues, nuk kishte si të mos provokonin njëri tjetrin në takim, shkruan Indeksonline.

Ata shijuan mjaftë kohën së bashku ku Andi e pyeti atë edhe për karakteristikat e saj, dhe i tha se si qëndron puna e saj në krevat.

Kurse Jasmina e pyeti se nëse e ka provuar dhe Andi iu shpreh “Po”.

Jasmina: Ti e paske me fakte. Tani ti do që ta vërtetosh dhe tek unë?

Andi: Gjith, përfundoi ai./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button