Magazina

Jasmina tregon gjendjen e saj emocionale pas ndarjes nga Andi

Jasmina dhe Andi ishin kryetemë e ditëve të fundit në median rozë.

Ish konkurrentët si duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe kësaj radhe gjërat janë më serioze, pasi dyshja kanë fshirë njëri-tjetrin edhe nga rrjetet sociale.

E pyetur nga fansit e saj se a është e lumtur, Jasmina është përgjigjur se është e qetë.

Ndarja e çiftit më simpatik të krijuar brenda “Për’puthen” erdhi pas akuzave publike që Jasmina i bëri Andit, i cili sipas saj e la vetëm në ditëlindjen e Fatjonit dhe shkoi pas këngëtares Diona Fona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button