Magazina

Jehona Dreshaj duket e ‘zjarrt’ në fotografin e fundit

Jehona Dreshaj është berë e famshme krahë motrës së saj, Afërdita Dreshaj.

Motra e modeles dhe këngëtares së njohur, është fotografuar para aparatit të fotografit të famshëm, Fadil Berisha.

Dreshaj ka vënë në pah format e saj.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpesh poston foto ku tregon bukurin e stilin e saj./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button