Magazina

Jehona Dreshaj provokon sërish, vë në pahë gjoksin
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Jehona Dreshaj, ka vënë sërish në pahë linjat trupore fizike.

Ish missi merë gjithnjë vëmendje me paraqitjen e saj plot stil, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ka postuar disa fotografi ku ka provokuar me vënjen në pahë të gjoksit në dekolte të hapur.

Me flokët e lëshuara mbi supe dhe një grim të lehtë ajo dukej një zeshkane që do e dëshironte çdo mashkull.

E bukur dhe e veçantë në format e saj Jehona vazhdon të jetë ende beqare pa ndonjë lidhje të konfirmuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button