Magazina

Jehona Dreshaj siç nuk e keni parë asnjëherë

Jehona Dreshaj është bërë ndër emrat më të njohur.

Kjo falë bukurisë dhe trupit që ka.

Mirëpo, ajo di edhe te vishet shumë bukur ku çdo herë vjen me poza të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar nje fotografi ku të veshur ka pantollona dhe bluza te shkurtër por gjithsesi duhet mahnitëse./Infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button