Magazina

Jehona pasi tregon gjoksin iu shkruan fansave “Dyert e parajsës”

Afërdita Dreshaj ka filluar që të jetë e zënë me beben e saj të porsalindur këtë muaj, por kjo nuk e ka ndaluar motrën e saj, Jehona Dreshaj t’i tregojë asetet e saj

Bllogerja dhe influencerja në rrjetet sociale, Jehona ka postuar disa foto ku shfaq gjoksin e saj seksi me një fustan të bardh, shkruan GazetaExpress.

“Dyert e parajsës”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie derisa fustani ia zbulon asetin e saj kryesor, gjoksin.

Bukuroshja shqiptare nga malësia e Malit të Zi duket se ka udhëtuar këto ditë në qytetin ekzotik derisa këtë vit është shumë aktive me fotot seksi të saj. /GazetaExpress/

Back to top button