fbpx
MuzikeTV/FilmYjet

Jennifer Lopez thotë se luajti në filmin “Hustlers” pa pagesë

Jennifer Lopez nuk punon falas – nëse nuk është në kushtet e saj.

“Unë nuk jam paguar një shumë të tërë parash për ”Hustlers”, 50-vjeçarja i tha GQ për numrin e tyre të vitit 2019 të lëshuar të hënën.

“E bëra falas dhe e prodhova”, vazhdoi aktorja. “Unë e mbaj veten time, ju e dini? Kjo ishte si Xheni nga blloku. Unë bëj atë që dua, bëj atë që dua”.

Jennifer Lopez (Foto: John Parra/Getty Images for STXfilms / Alexander Wang)

Filmi, i bazuar në artikullin e revistës së Nju Jorkut të vitit 2015, të titulluar “Hustlers At Score”, pason një grup zhveshjesh të Manhattanit pasi zbulojnë se mund të fitojnë para duke kthyer tryezat në klientelën e tyre të pasur të Wall Street. Historia është krahasuar me atë të një përralle të Robin Hood në atë që zonjat do të argumentonin se po vidhnin nga të pasurit dhe do t’u jepnin të varfërve.

“Hustlers” fitoi mbi 33 milionë dollarë vetëm në fundjavën e tij të hapjes, duke e bërë punën e tij të mirë të Lopez-it.

“Unë kurrë nuk kam qenë e motivuar nga paratë”, shpjegoi Lopez. “Unë gjithmonë jam motivuar vetja. Dua të jem një aktore e shkëlqyer, një këngëtare e shkëlqyer, një valltare e shkëlqyer. Dua të bëj filma. Unë dua të bëj muzikë. Dhe paratë erdhën së bashku. Dhe tani që njerëzit e dinë që ju keni para, ata shkojnë, oh, po, nuk jeni. Por unë nuk jam dhe nuk jam akoma deri më sot. Kështu që për të luajtur një karakter, unë bëj gjëra sepse i dua”, vazhdon JLo.

Kasti i aktorëve të “Hustlers” (Foto: Matt Winkelmeyer/Getty Images)

Megjithatë, ylli tha që ishte e vendosur të bënte detyrat e shtëpisë për rolin.

“Kam vizituar disa klube striptizmi”, ka thënë nëna dy fëmijëve. “Kam biseduar me disa vajza. Dhe e mora atë që duhej nga përvoja. Dhe unë mendoj se njerëzit kanë një perceptim se ata kanë turp për këtë, ose është diçka për të cilën ata duan të fshehin, ose është diçka për të cilën duhet të ndjehen keq. Dhe ata jo. Ata janë si, ne jemi valltarë. Ne kërcejmë për para. Ne jemi krenarë për trupat tanë. Ndihem mirë. Nuk është kjo një trimëri kërkon shumë forcë”. /Telegrafi/

The post Jennifer Lopez thotë se luajti në filmin “Hustlers” pa pagesë appeared first on Telegrafi.

Source link


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close