Lajme

Kadri Veseli E Viziton Thaçin Në Spital Pasi U Operua: Presidenti Është Mirë Me Shëndet

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, sot ka vizituar në spital presidentin e vendit, Hashim Thaçi, pas operacionit që kreu në QKUK, shkruan Gazeta Metro.

Veseli ka thënë se Presidenti ndodhet në gjendje të mirë me shëndet.

“Falënderova edhe stafin shëndetësor të Klinikës së Urologjisë në QKUK për profesionalizmin dhe kujdesin e treguar ndaj Presidentit Thaçi, i cili do t’i kthehet shpejt familjes dhe punës në kryerjen e detyrave shtetërore.”, ka shkruar tutje ai.

Postimi i plotë:
Presidenti i Kosovës është mirë me shëndet. Gjatë vizitës që i bëra sot pasdite, i urova mikut tim të çmuar rikuperim sa më të shpejtë. Falënderova edhe stafin shëndetësor të Klinikës së Urologjisë në QKUK për profesionalizmin dhe kujdesin e treguar ndaj Presidentit Thaçi, i cili do t’i kthehet shpejt familjes dhe punës në kryerjen e detyrave shtetërore.

Presidenti i Kosovës është mirë me shëndet. Gjatë vizitës që i bëra sot pasdite, i urova mikut tim të çmuar rikuperim sa…

Publiée par Kadri Veseli sur Jeudi 23 avril 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button